Baseus Lampka Nocna Ściemniana Akumulatorowa

Inne akcesoria
DGYB-A02

Baseus redefiniuje światło, aby wykroczyć poza tradycyjne oświetlenie jednoprzestrzenne. Korzystaj z subtelnego oświetlenia podczas nocnych wędrówek po domu. Lampa może być idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy zajrzeć do pokoju z dzieckiem, nie budząc go...

 • Gwarancja 12 miesięcy Gwarancja 12 miesięcy
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
119,00 zł
Brutto
Ilość

Baseus redefiniuje światło, aby wykroczyć poza tradycyjne oświetlenie jednoprzestrzenne. Korzystaj z subtelnego oświetlenia podczas nocnych wędrówek po domu. Lampa może być idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy zajrzeć do pokoju z dzieckiem, nie budząc go.

Złap za uchwyt lampy, gdy stacja ładująca jest uruchomiona, a lampa automatycznie się zaświeci. Koniec z potrzebą poszukiwania w ciemnościach przełącznika, gdy spieszymy się do płaczącego dziecka. Lampa jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ swym delikatnym światłem nie rozbudza dziecka uniemożliwiając nam uśpienie go.

Uchwyt lampy sprawia, że możemy ją zawiesić, co może być przydatne w namiocie podczas biwaku, lub gdy w pobliżu łóżka nie posiadamy stolika nocnego.

Dostępne są dwa tryby: tryb przenośnej lampy oraz tryb lampy stołowej. Ustawmy taki, który w danej chwili odpowiada nam najbardziej. Lampa posiada zaokrągloną konstrukcję, a jej silikonowe pokrycie sprawia, że jest przyjemna w dotyku.

Zaokrąglony kształt, zapewnia bardziej naturalne odbicie światła. Dodatkowo lampa posiada technologię, która zapewnia równomierność rozchodzenia się światła, dzięki czemu zyskujemy bardziej miękkie oraz jednolite oświetlenie.

Urządzeniu posiada trzy tryby oświetlenia takie jak: światło białe (5000K), ciepłe białe światło (4000K), ciepłe światło (3000K). Jednym dotknięciem możesz zmieniać pomiędzy tymi trzema trybami.. Wszystko to, aby móc dostosować światło do odpowiedniej atmosfery.

Przy pomocy regulatora umieszczonego na górnej części lampy, możemy w zależności od swoich potrzeb rozjaśnić, lub przyciemnić lampę. Koniec z rażącym światłem, które w nocy nas oślepia.

Lampa wyposażona jest akumulator o pojemności 1800mAh, co zapewnia 30 godzin działania na jednym ładowaniu. Lampa nie jest ładowana bezpośrednio, aby ją zasilić wystarczy umieścić ją w podstawce ładującej. Wszystko po to, aby w każdej chwili móc ją wygodnie wyjąć ,bez potrzeby odpinania kabla.

Urządzenie wyposażone jest w uniwersalny port ładowania USB-C, dzięki któremu naładujesz je przy pomocy ładowarki do telefonu. Rączka jest wygodna, a silikonowa podstawka chroni lampę przed ślizganiem się.

Specyfikacja:

 • Producent: Baseus
 • Materiał: ABS+PC+silikon
 • Moc: 3 W
 • Temperatura światła: 3000 K, 4000 K, 5000 K
 • Prąd roboczy: 5 V / 1 A
 • Pojemność akumulatora: 1800 mAh
 • Wymiary: 109 x 104 x 209 mm
 • Waga: 280g
DGYB-A02

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło