SZKŁO ROCK HARTOWANE 3D 0.23mm do iPhone X/Xs

iPhone X

Materiał, który został zastosowany w konstrukcji szybki ochronnej 3D ROCK, nie zmienia oryginalnych kolorów wyświetlacza. Umożliwia to ultracienka powierzchnia szkła, która przepuszcza aż 99% światła emitowanego przez ekran. Przed zamontowaniem szkła hartowanego 3D ROCK na iPhone X/Xs zalecamy dokładnie wyczyścić powierzchnię oryginalnego ekranu smartfona...


 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

29,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Materiał, który został zastosowany w konstrukcji szybki ochronnej 3D ROCK, nie zmienia oryginalnych kolorów wyświetlacza. Umożliwia to ultracienka powierzchnia szkła, która przepuszcza aż 99% światła emitowanego przez ekran. Przed zamontowaniem szkła hartowanego 3D ROCK na iPhone X/Xs zalecamy dokładnie wyczyścić powierzchnię oryginalnego ekranu smartfona. W pakiecie z szybką ochronną dołączamy specjalny zestaw czyszczący, dzięki któremu możemy bezpiecznie usuwać wszelkie zabrudzenia.

W trakcie procesu produkcji, szybka ochronna 3D ROCK iPhone X/Xs została poddana ponad czterogodzinnemu hartowaniu w wysokiej temperaturze. Proces hartowania wpływa na uszlachetnienie struktury szkła, dzięki czemu jest znacznie trwalsze. Szkło ochronne 3D ROCK przeszło pozytywnie testy kuli spadkowej i zgniatania krawędzi, co jest najlepszym dowodem znakomitej jakości produktu. Dodatkowo, szkło hartowane 3D ROCK iPhone X/Xs zabezpiecza ekran telefonu przed przypadkowymi zarysowaniami od przedmiotów, które nosimy w kieszeni czy w torbie razem ze smartfonem.

Szybka ochronna 3D ROCK iPhone X/Xs wyróżnia się również specjalną powłoką hydrofobową i oleofobową. Dzięki niej możemy zabezpieczyć ekran smartfonu iPhone X/Xs przed powstawaniem nieestetycznych smug oraz odcisków na powierzchni. Powłoka hydrofobowa i oleofobowa na szkle hartowanym 3D ROCK iPhone X/Xs nie wpływa negatywnie na funkcjonalność telefonu, a wyświetlacz zachowuje doskonałą czułość na dotyk.

Cechy produktu:

  • Oryginalny produkt ROCK
  • Kompatybilny z Apple iPhone 10/X
  • Typ produktu: Szkło hartowane
  • Zakrzywione krawędzie: tak
  • Przekątna ekranu: 5,8"

Powiązane produkty

(Jest 11 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło