SZKŁO HARTOWANE ROCK 3D 0.23MM do iPhone Xs Max

iPhone Xs Max

Materiał, który został zastosowany w konstrukcji szybki ochronnej 3D ROCK nie zmienia oryginalnych kolorów wyświetlacza. Umożliwia to ultracienka powierzchnia szkła, która przepuszcza aż 99% światła emitowanego przez ekran. Przed zamontowaniem szkła hartowanego zalecamy dokładnie wyczyścić powierzchnię oryginalnego ekranu smartfona. W pakiecie z szybką ochronną dołączamy specjalny...

 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

29,00 zł
Brutto
Ilość

Materiał, który został zastosowany w konstrukcji szybki ochronnej 3D ROCK nie zmienia oryginalnych kolorów wyświetlacza. Umożliwia to ultracienka powierzchnia szkła, która przepuszcza aż 99% światła emitowanego przez ekran. PrzedMateriał, który został zastosowany w konstrukcji szybki ochronnej 3D ROCK nie zmienia oryginalnych kolorów wyświetlacza. Umożliwia to ultracienka powierzchnia szkła, która przepuszcza aż 99% światła emitowanego przez ekran. Przed zamontowaniem szkła hartowanego zalecamy dokładnie wyczyścić powierzchnię oryginalnego ekranu smartfona. W pakiecie z szybką ochronną dołączamy specjalny zestaw czyszczący, dzięki któremu możemy bezpiecznie usuwać wszelkie zabrudzenia. zamontowaniem szkła hartowanego zalecamy dokładnie wyczyścić powierzchnię oryginalnego ekranu smartfona. W pakiecie z szybką ochronną dołączamy specjalny zestaw czyszczący, dzięki któremu możemy bezpiecznie usuwać wszelkie zabrudzenia.

W trakcie procesu produkcji, szybka ochronna została poddana ponad czterogodzinnemu hartowaniu w wysokiej temperaturze. Proces hartowania wpływa na uszlachetnienie struktury szkła, dzięki czemu jest znacznie trwalsze. Szkło ochronne 3D ROCK przeszło pozytywnie testy kuli spadkowej i zgniatania krawędzi, co jest najlepszym dowodem znakomitej jakości produktu. Dodatkowo, szkło zabezpiecza ekran telefonu przed przypadkowymi zarysowaniami od przedmiotów, które nosimy w kieszeni czy w torbie razem ze smartfonem.

Szybka ochronna wyróżnia się również specjalną powłoką hydrofobową i oleofobową. Dzięki niej możemy zabezpieczyć ekran smartphona przed powstawaniem nieestetycznych smug oraz odcisków na powierzchni. Powłoka hydrofobowa i oleofobowa na szkle hartowanym 3D ROCK nie wpływa negatywnie na funkcjonalność telefonu, a wyświetlacz zachowuje doskonałą czułość na dotyk.

Produkt oryginalny!

Cechy produktu:

  • Marka: ROCK
  • Nazwa: Tempered Glass Protector with Soft Edge
  • Typ: Szkło hartowane Full Cover (3D)
  • Kolor ramki: czarny
  • Przekątna ekranu: 6,5''
  • Grubość szkła: 0.23mm
  • Kompatybilność: iPhone Xs Max

Powiązane produkty

(Jest 9 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło