ŁADOWARKA SAMOCHODOWA BASEUS KABEL USB-C Lightning

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA BASEUS KABEL USB-C Lightning

CCALL-EL01

Baseus Enjoy Together 2-in1 to idealne akcesorium dla wszystkich którzy cenią wygodę i nowoczesne rozwiązania. Ładowarka samochodowa posiada 1,2-metrowy spiralny kabel (15 cm - 1.2m) dzięki czemu często dociera nawet do pasażerów na tylnych siedzeniach. Na końcu kabla znajduje wtyczka USB Type-C oraz wtyczka iPhone Lightning. Dodatkowo w ładowarce znajduje się uniwersalne gniazdo...


 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

29,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Baseus Enjoy Together 2-in1 to idealne akcesorium dla wszystkich którzy cenią wygodę i nowoczesne rozwiązania. Ładowarka samochodowa posiada 1,2-metrowy spiralny kabel (15 cm - 1.2m) dzięki czemu często dociera nawet do pasażerów na tylnych siedzeniach. Na końcu kabla znajduje wtyczka USB Type-C oraz wtyczka iPhone Lightning. Dodatkowo w ładowarce znajduje się uniwersalne gniazdo USB do którego możemy podłączyć kabel z dowolnym zakończeniem. To świetne rozwiązanie pozwala naładować praktycznie każde urządzenie bez konieczności instalowania wielu osobnych okablowań.

Ładowarka samochodowa Baseus Enjoy Together 2 w 1 przeznaczona jest do pracy we wszystkich pojazdach z gniazdem zapalniczki o mocy wyjściowej 12V - 24V. Ładowarka samochodowa ma maksymalną moc wyjściową 4,8A.

Nie trzeba martwić się też o bezpieczeństwo podpiętych urządzeń. Ładowarka posiada inteligentny układ zarządzania dopasowujący optymalne napięcie do konkretnego sprzętu. Do tego szereg zabezpieczeń (przed przeładowaniem, przegrzaniem czy krótkimi spięciami) i szeroką kompatybilność (99,5% obecnych na rynku modeli aut).

Produkt oryginalny!

Specyfikacja:

  1. Napięcie wejściowe: 12V - 24V
  2. Moc wyjściowa: 4.8A (2.4A na port)
  3. Kabel: o długości od ok. 15 cm do 1,2m
  4. Interfejs: USB Type-C, Lightning, USB 2.0
CCALL-EL01

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło