UCHWYT BASEUS ELEKTRYCZNY Z ŁADOWANIEM INDUKCYJNYM

WXZN-B01

Zaawansowany technologicznie uchwyt samochodowy posiadający funkcję ładowania indukcyjnego oraz elektrycznego zacisku szczęk na instalowanym w uchwycie telefonie. Dedykowany jest zarówno do deski rozdzielczej samochodu jak również na przednią szybę. Produkt jest wygodny i intuicyjny w obsłudze - wbudowany czujnik podczerwieni wykrywa instalowany telefon i bezobsługowo oraz pewnie...

 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

119,00 zł
Brutto
Ilość

Zaawansowany technologicznie uchwyt samochodowy posiadający funkcję ładowania indukcyjnego oraz elektrycznego zacisku szczęk na instalowanym w uchwycie telefonie. Dedykowany jest zarówno do deski rozdzielczej samochodu jak również na przednią szybę. Produkt jest wygodny i intuicyjny w obsłudze - wbudowany czujnik podczerwieni wykrywa instalowany telefon i bezobsługowo oraz pewnie zaciska szczęki na urządzeniu.

Ramię uchwytu posiada możliwość dostosowania wybranej długości, a także umożliwia ustawienie pod wygodnym dla kierowcy kątem. Dla poprawy stabilności łapa oraz szczęki produktu wykończone zostały gumowym tworzywem, co przeciwdziała również zarysowaniom telefonu.

Ładowarka dzięki wysokiej mocy zapewnia szybkie ładowanie. Cewka poprowadzona została po pełnej powierzchni łapy co pozwala na ładowanie telefonu niezależnie od jego pozycji. Dodatkowo ładowarka posiada szereg zabezpieczeń maksymalizujących bezpieczeństwo ładowania takich jak zabezpieczenie przed przeładowaniem, przegrzaniem czy zwarciem.

Instalacja uchwytu jest w pełni intuicyjna. Produkt jest funkcjonalny oraz ergonomiczny i daje możliwość wygodnego dostosowania pozycji telefonu do preferencji kierowcy i jego kąta widzenia.

Produkt oryginalny!

Cechy produktu:

  • Napięcie wejściowe: 5V=2A/9V=1,67A (Max)
  • Napięcie wyjściowe: 10W (Max)
  • Kompatybilny z telefonami o przekątnej ekranu od 4 do 6,5 cala
  • Dedykowany do instalacji na szybę i kokpit samochodu
  • Posiada automatycznie zaciskane szczęki
  • W pełni funkcjonalny
  • Łatwy w montażu i demontażu
  • Zapakowany w oryginalne opakowanie
WXZN-B01

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło