TRANSMITER ODBIORNIK BASEUS Bluetooth 5.0 AUX

WXQY-01

Odbiornik samochodowy Baseus jest mały i kompaktowy dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą wszędzie. Umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki. Możesz również użyć go w aucie jako zestaw głośnomówiący po podłączeniu go do portu AUX w radiu samochodowym i sparowaniu przez bluetooth ze smartfonem. Odbiornik redukuje zakłócenia i pozwala odbierać wyłącznie czyste i wysokiej jakości dźwięki...


 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

65,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Odbiornik samochodowy Baseus jest mały i kompaktowy dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą wszędzie. Umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki. Możesz również użyć go w aucie jako zestaw głośnomówiący po podłączeniu go do portu AUX w radiu samochodowym i sparowaniu przez bluetooth ze smartfonem. Odbiornik redukuje zakłócenia i pozwala odbierać wyłącznie czyste i wysokiej jakości dźwięki.

Bluetooth 5.0 gwarantuje szybki przekaz dźwięku oraz jego stabilność aż do 10 metrów.

Odbiornik dba o stałą i niezakłóconą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz połączyć go z głośnikiem bezprzewodowym, samochodem lub słuchawkami (na dwa sposoby - przewodowo i bezprzewodowo) nie tracąc przy tym wysokiej jakości dźwięku. W łatwy sposób możesz obsługiwać go jedną ręką.

Bezprzewodowy odbiornik Baseus posiada wbudowany akumulator litowy, któremu jedno ładowanie wystarcza na 10 godzin pracy.

Włącz bluetooth w telefonie, aby wyszukać nazwę urządzenie [BSBA-02]. Po nawiązaniu połączenia Bluetooth, niebieski wskaźnik będzie świecić światłem ciągłym, a telefon będzie można podłączyć automatycznie w przyszłości. Uwaga: Automatyczne wyłączanie odbiornika następuje 3 minuty po rozłączeniu z urządzeniem.

Produkt oryginalny!

Specyfikacja:

  • Producent: Baseus
  • Nazwa: Baseus Qiyin AUX Car Bluetooth Receiver Black
  • Zasięg łączności: do 10 m
  • Kolor: Czarny
  • Pojemność akumulatora: 145 mAh
  • Wejście: 5V / 100mA
  • Wyjście: 3.5mm jack
  • Czas pracy: do 10 h
  • Kompatybilność: Urządzenia z łącznością bezprzewodową
CCALL-TM01

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło