MINI SELFIE STICK ROCK Z LUSTERKIEM mini Jack 3.5

MINI SELFIE STICK ROCK Z LUSTERKIEM mini Jack 3.5

Selfie Stick

Rock teleskopowy mini selfie stick z dużym lusterkiem to bardzo funkcjonalny przedmiot, który w dużym stopniu jest w stanie umilić nam korzystanie z naszego urządzenia. Selfie Stick wyposażony jest w uniwersalne podłączenie mini Jack, które jest standardowym wejściem słuchawkowym dla większości smartfonów...

 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

28,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Rock teleskopowy mini selfie stick z dużym lusterkiem to bardzo funkcjonalny przedmiot, który w dużym stopniu jest w stanie umilić nam korzystanie z naszego urządzenia. Selfie Stick wyposażony jest w uniwersalne podłączenie mini Jack, które jest standardowym wejściem słuchawkowym dla większości smartfonów. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii produkt ten jest kompatybilny zarówno z systemem Androidem jak i iOS. Selfie Stick rozkłada się do 675 mm przy maksymalnym rozsunięciu, natomiast złożony posiada długość zaledwie 139 mm.

Budowa aluminiowego wysięgnika jest segmentowa, a każdy kolejny segment posiada osobny system blokady, który umożliwia nam zablokowanie tylu segmentów ilu potrzebujemy, a tym samym ustawienie takiej długości kijka, jaka nam odpowiada. Uchwyt w którym mocujemy naszego smartfona wyposażony jest w ruchomą głowicę oraz lusterko, które możemy obrócić o 90º. Regulowana głowica pozwala nam na swobodne ustawienie kąta pod którym robimy zdjęcie, wedle naszej woli. Lusterko jest natomiast przydatnym elementem pozwalającym nam na określenie jak wyjdziemy na naszym zdjęciu w przypadku robienia zdjęcia głównym aparatem. Rączka jest wyposażona w antypoślizgową warstwę ochronną z miękkiego materiału, który dodatkowo stabilizuje dłoń.

Produkt oryginalny!

Cechy produktu:

  • Zapakowany w pudełku
  • Zamontowane obrotowe lusterko (90º)
  • Posiada wbudowany przycisk zwalniający migawkę
  • Współpracuje z systemem iOS oraz Android
  • Regulacja kąta nachylenia uchwytu na telefon oraz szerokości 5,2 cm - 8,6 cm
  • Aluminiowy, teleskopowy wysięgnik składa się z 6 segmentów (o łącznej długości równej 45.9 cm)
  • Wymiary: Min. długość 13.9 cm - Max. długość 67.5 cm
  • Stabilny selfie stick wykonany został z wysokiej jakości materiałów
  • Posiada wbudowany kabel mini Jack
  • Smyczka na nadgarstek

Specyficzne kody

ean13
6950290612954

Powiązane produkty

(Jest 9 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło