UCHWYT BASEUS ELEKTRYCZNY Mini Electric do kratki

Uchwyty
SUHW01-01

Nowy elektryczny uchwyt Baseus jest lekki i kompaktowy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie blokuje nawiewu. Idealnie komponuje się z wnętrzem każdego samochodu.W przeciwieństwie do uchwytów grawitacyjnych, elektryczny ma mocny i pewny zacisk dzięki czemu nawet podczas turbulencji w trakcie jazdy, ramiona cały czas utrzymują telefon z tą samą siłą, czego skutkiem jest brak drgań...

 • Gwarancja 12 miesięcy Gwarancja 12 miesięcy
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
69,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Nowy elektryczny uchwyt Baseus jest lekki i kompaktowy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom nie blokuje nawiewu. Idealnie komponuje się z wnętrzem każdego samochodu.

W przeciwieństwie do uchwytów grawitacyjnych, elektryczny ma mocny i pewny zacisk dzięki czemu nawet podczas turbulencji w trakcie jazdy, ramiona cały czas utrzymują telefon z tą samą siłą, czego skutkiem jest brak drgań.

Ramiona uchwytu stworzone są ze stopu aluminium lotniczego. Dodatkowo pokryte są wyprofilowanym silikonem, dzięki czemu pewnie i stabilnie się zaciskają, przy okazji wykluczając możliwość porysowania się smartfona. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami o przekątnych ekranu od 4.7 do 6.5 cala.

Włóż telefon w uchwyt, a czujnik indukcyjny automatyczne zaciśnie ramiona urządzenia. Wciśnięcie przycisku w górnej części głównego panelu sprawi, że uchwyty się poluzują, a telefon zostanie uwolniony. Proste i szybkie rozwiązania, które umożliwią korzystanie z urządzenia jedną ręką. Z elektrycznym uchwytem Baseus jesteś w stanie skupić się na jeździe pozbywając się problemów z odłożeniem smartfona we właściwe miejsce.

Urządzenie dzięki mocnemu opartemu na 4 punktach uchwytowi zapewnia stabilność na  nawet najbardziej wyboistych drogach. Poczuj komfort i bezpieczeństwo dzięki niezawodnemu uchwytowi Baseus.

Specjalnie zaprojektowane zaciski silikonowe w kształcie ząbków są miękkie, dzięki czemu zapobiegają od zarysowań nawiewu mimo mocnego zacisku, a teleskopowa sprężyna umożliwia prosty montaż i demontaż urządzenia.

Urządzenie posiada możliwość obracania go o 360 stopni. Korzystaj więc z nawigacji w trybie poziomym, aby zapewnić sobie lepsze prowadzenie. Dodatkowo urządzenie można odchylić o 180 stopni w przód bądź tył. Zapewnij sobie idealnie dostosowane do Ciebie stanowisko pracy.

Produkt oryginalny!

Cechy produktu:

 • Producent: Baseus
 • Model: Mini Electric Car Holder
 • Materiał: Aluminium
 • Rodzaj mocowania: Do kratki wentylacji
 • Kompatybilność: Smartfony o przekątnej ekrany 4,7-6,5''
 • Typ uchwytu: Elektryczny
 • Wymiary: 75 x 100 x 75 mm
 • Port zasilania: micro USB
SUHW01-01

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło