UCHWYT BASEUS Magnetyczny Zapachowy 2w1 na kratkę

UCHWYT BASEUS Magnetyczny Zapachowy 2w1 na kratkę

Uchwyty

Baseus Uchwyt Magnetyczny na Kratkę Zapachowy to nowoczesny uchwyt samochodowy dedykowany na kratkę. Zastosowana w nim rozwiązania sprawiają, że jest on niemal nierozłącznym elementem każdej podróży. Uchwyt posiada ruchomą głowicę pozwalająca na ustawienie kontu nachylenia, jak również obrót o 360 stopni...

 

Gwarancja 12 miesięcy

 

Wysyłka w 24h

 

14 dni na zwrot

25,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Baseus Uchwyt Magnetyczny na Kratkę Zapachowy to nowoczesny uchwyt samochodowy dedykowany na kratkę. Zastosowana w nim rozwiązania sprawiają, że jest on niemal nierozłącznym elementem każdej podróży. Uchwyt posiada ruchomą głowicę pozwalająca na ustawienie kontu nachylenia, jak również obrót o 360 stopni. Uchwyt cechują 4 odpowiednio rozmieszczone i bardzo mocne magnesy utrzymujące nasze urządzenie.

Tym co wyróżnia uchwyt na tle innych uchwytów magnetycznych, prócz najwyższej jakości wykonania, jest dedykowany dla wkładów zapachowych zbiornik. W zestawie wraz z uchwytem są dołączone dwa krążki zapachowe, które możemy umieścić we wspomnianym zbiorniku. Dzięki temu możemy cieszyć się zarówno bezpieczna jak i bardzo miłą jazdą.

Produkt oryginalny!

Cechy produktu:

  • Miejsce montażu: Kratka wentylacyjna
  • Specjalny zbiornik na wkłady zapachowe
  • Dwa wkłady zapachowe w zestawie
  • W zestawie specjalna blaszka obszyta skórzanym materiałem
SUJX-0V

Powiązane produkty

(Jest 16 produktów w tej samej kategorii)

Rejestracja nowego konta

Hast du schon ein Konto?
Melden Sie sich an, statt Oder Zresetuj hasło